Mrtvá kuřata aneb Konec školního roku

27. června 2014 v 16:01 | Marillee |  Fotodeník
Poslední týden školy jako takový, kdy jen musíte plnit školní docházku. Jistěže nemusíte, ale měli byste. A my končící školní rok, jako každý jiný, zaplnili nejrůznějšími návrhy, kam na výlet. Samozřejmě padl návrh na grilovačku a bazén u spolužáka, který nebyl přítomen. A samozřejmě nápad nalákal nejvíce lidí. Ale zachovali jsme se slušně a celé to vzali jen jako pokus o třídní vtípek.

Ve středu jsme naplánovali celodenní výlet do Liberce, který mě sice nevyšel lacině, ale stál celkem za to. Vstávala jsem v 5:30, z čehož se vzpamatovávám ještě dodnes, jenomže i tak by to na mě nemělo žádný vliv, jelikož jsem člověk NEUSTÁLE UNAVENÝ. A v tomto stavu jsem jela do Liberce. O to víc unavená jsem byla, jak jsme se celý den pohybovali. Dopoledne zoo, odpoledne akváč, kde jsme byli něco okolo tří hodin. A zpátky do Prahy v sedm večer s tím, že jsem musela domů jet přes celé město... Ale stálo to za to. Viděla jsem něco, co jsem vživotě neviděla. Totiž mrtvá ptáčata v jednom z výbehů v liberecké ZOO. Jo a taky laserovou šou v aquaparku. Ale ta mě už tolik neodvázala.

Přehlídku fotek (mrtvých) zvířat bych chtěla započít mou ranní návštěvou, která měla povahu téměř šokující. Stalo se mi totiž, že zpoza mojí postele, na straně, kde přes noc spočívá moje ceněná blonďatá hlava, vylezl pavouk. Ne ledajaký. Sekáčů se nebojím, ale když má pavouk viditelné chloupky na těch svých hnusných osmi nohách, propadám panice dokonce i já. No nic, nechala jsem ho žít, už dávno jsem věděla, že se v mém pokoji schovává něco odporného, ale já to nejsem. O to hůř mi bylo, když po pěti minutách, co jsem z pokoje odešla, zmizel. Tak někde trajdá po pokoji, pomyslela jsem si s mírným zděšením, a měla jsem pravdu. Když jsem se totiž večer vrátila, s plným močovým měchýřem jsem si to zamířila přímo na záchod a málem se počůrala ze šoku, co to sakra leží na zemi. Mojí ranní navštěvu něco ošklivě rozpláclo o toaletní kachlička a já bych přísahala, že to byla naše podlá fenka! Amen.
Muhaha, už je to tady...Promiňte mi tu kvalitu, ale můj přístroj není vybavený na focení ve tmě. Ale myslím, že všichni poznáte, o čem jsou poslední dva snímky z aligátořího výběhu... Brrr... A na závěr jednoho vtipného tučňáka humboldtova!


Dneska bylo konečně vysvědčení a začínají prázdniny - jak jste dopadli? Já celkem fajn. :)
Jedete o prázdninách někam na zajímavé místo?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | Web | 17. října 2014 v 9:34 | Reagovat

Příběh o pavoukovi mě pobavil :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
***Veškeré obálky a anotace na tomto webu stahuji z
pokud ovšem nejsou z vlastního či jiného zdroje.
K filmům používám obrázky z ČSFD.